JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA KAVAJES , Tirana

Per Qira 700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2688
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 te Rruga Kavajes , me një sipërfaqe totale prej 70 m2 , i cili organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje ;
-1 ambient gatimi të vecuar
-1 tualet;
-1 Ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e 4-t të banimit pjesë e një objekti cilësor në një zonë shumë të kërkuar të kryeqytetit dhe pozicionim shumë të mirë, pranë ka qendra argëtimi, markete, dhe çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.
Posti i parkimit është i përfshirë në cmim .


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme