Apartament 2+1 për qira, pranë Rrugës së Kavajës Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

  • ID: REA2425
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 550 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të një pallati të ri me ashensor, pranë Rrugës së Kavajës, buzë rruge.

Apartamenti organizohet në 2 dhoma gjumi; korridor, 1 tualet, dhomën e ndenjes së bashku me këndin e gatimit, 2 ballkone.
Apartamenti është i saposhtruar me parket të ri cilësor, me dy kondicionere dhe plotesisht i mobiluar me të gjitha elektroshtepiaket.

Vendodhja e ambientit është mjaft i favorshëm, pasi ndodhet në një nga zonat më të frekuentuara të kryeqytetit.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme