Dyqan ne shitje 35m2,ne rrugen "Myslym Shyri"! , Tirana

Per Shitje 252,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1916
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 35 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 252,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Dyqan ne shitje 35m2,ne rrugen "Myslim Shyri"! Ne zone shume te preferuar ,buze rruge.Dyqani aktualisht eshte me qera (1300 euro) .Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni ne C.084073990 ose Email,[email protected].

Prona të ngjashme