Shitet dyqan te Myslym Shyri Rruga Myslym Shyri, Tirana

Per Shitje 380,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2307
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 44.6 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 380,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambienti ka nje siperfaqe prej 44.6 m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesesh si parukeri, zyre,etj dhe përbën një mundësi të mirë investimi pasi aktualisht është me qera afatgjatë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme