OKAZION ! Apartament ne shitje 2+1 tek Farmacia 10! Farmacia 10, Tirana

Per Shitje 970 €

Karakteristikat

  • ID: REA1926
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 114 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 970 €
  • Cmimi/m2: 950€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 ne Rrugen e Dibres prane Farmacise 10 . Apartamenti ka siperfaqe 114.3m2 bruto dhe 97.7 m2 neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka orientim Lindje.Eshte pjese e nje kompleksi te ri 8-12-katesh me 2 kate parkimi. Apartamenti ka organizim te rregullt me korridore te cilet lidhin ambjentet e tjera . Kompleksi ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C: 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme