Ambient Biznesi ne shitje prane Bulevardit Zhan D’Ark . rruga Spiro Moisiu, Tirana

Per Shitje 2,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA1966
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 350 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,800 €
  • Cmimi/m2: 2800€/ m2
  • Tualet: 0

Përshkrim

Ambient Biznesi ne shitje prane Bulevardit Zhan D’Ark.Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te sapoperfunduar me pamje nga rruga kryesore. Ambienti ka siperfaqe 350 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi : zyra , klinike etj .Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në : 0684073990 ose në email : [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme