Shitet/Jepet me qira ambient Komercial ne Bulevardin Zhan D'ARK Bulevardi "Zhan D'Ark, Tirana

Per Shitje 340,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2732
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 136 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 340,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ose jepet me qira (1500 euro/muaji) ambient komercial ne Bulevardin Zhan D'ARK .

Ambienti ka nje siperfaqe prej 135.7m2 bruto dhe 118m2 neto dhe eshte i pozicionuar prane bulevardit perkrah maternitetit Koco Gliozhen. Ambienti eshte nje mundesi e mire qe te shfrytezohet per nje klinike, laborator,etj. Ambienti ka nje lartesi 3.5m dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ne rrugen kryesore me mundesi shume te mira per zhvillimin e nje biznesi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme