Zyre me qera ne afersi te Qendres ! Qender, Tirana

Per Qira 1,800 €

Karakteristikat

 • ID: REA1972
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 190 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,800 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Qendres ! Zyra ka siperfaqe 190 m2 , eshte e organizuar ne pese ambjente , nje kend gatimi dhe dy tualete . Zyra eshte kati 6-te i nje qendre biznesi e cila ofron te gjitha facilitetet dhe eshte e ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore , e pozicionuar ne qender te qytetit e cila eshte lehetesisht e aksesushme me zonat e tjera te qytetit dhe institucionet kryesore te vendit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme