Zyre me qera ne afersi te Qendres ! Qender, Tirana

Per Qira 2,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA1981
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 181 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne afersi te Qendres ! Zyra ka siperfaqe 181 m2 dhe siperfaqe verande 207 m2 . Zyra eshte e organizuar ne pese ambiente , nje kend gatimi dhe dy tualete . Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi e ndertuar sipas standarteve nderkombetare ofron siguri 24h dhe eshte e aksesushme me institucionet dhe zonat kryesore te vendit . Zyra ofron pamje te lire te qytetit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme