Zyre me qira ne zonen e Bllokut. , Tirana

Per Qira 2,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA1992
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,200 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qira ne zonen e Bllokut. Zyra eshte e ndare ne tre 3 ambiente: salle mbledhje, kuzhin e vecante, 2 tualete, 2 ballkone. Zyra ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te pajisur me ashensor. Zyra jepet me qira e mobiluar, parket, dhe disponon alarm, kamera,etj. Ne cmim jane te perfshira disa sherbime si: drita dhe uji, Internet, suport IT, sherbimi i pastrimit dhe mirembajtjes, taksa e bashkise,uje te pijshem, sherbim fotokopje, skanim, etj. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0684073990 ose ne e-mail [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme