Zyre me qera ne Bllok ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA2298
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 125 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok ! Zyra ka siperfaqe 125 m2 , eshte kati pare i nje ndertimi dy kate I cili eshte i ndertuar me standarte te larta bashkekohore i pozicionur ne zonen e bllokut . Ambjenti eshte i ndare ne tre ambjente , nje kend gatimi dhe dy tualete . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme