Zyre me qira ne zonen e Bllokut. , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1994
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 60 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qira ne zonen e Bllokut.
Zyra eshte e ndare ne 2 ambiente: 2 dhoma, 1 tualet, 1 ballkon. Zyra ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Ne cmim jane te perfshira disa sherbime si: drita dhe uji, Internet, suport IT, sherbimi i pastrimit dhe mirembajtjes, taksa e bashkise, uje te pijshem, sherbim fotokopje, skanim, etj. Mobilimi behet sipas kerkeses se klientit. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0684073990 ose ne e-mail [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme