Zyre me qira ne zonen e Bllokut. , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA1993
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 2,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qira ne zonen e Bllokut.
Zyra eshte e ndare ne 4 ambiente: salle mbledhje, kuzhine, 2 tualete, 2 ballkone si dhe kondicioner ne cdo ambient. Zyra ndodhet ne katin e 2. Ne cmim jane te perfshira disa sherbime si: drita dhe uji, Internet, suport IT, sherbimi i pastrimit dhe mirembajtjes, taksa e bashkise, uje te pijshem, sherbim fotokopje, skanim, etj. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit 0684073990 ose ne e-mail [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme