Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Dibres. Rruga Ibrahim Kazazi, Tirana

Shitur 1,250 €

Karakteristikat

  • ID: REA1996
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 123 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,250 €
  • Cmimi/m2: 1250€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe totale 123m2 . Organizimi i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje + kuzhine , 2 tualete , 1 koridor shperndares dhe 1ballkon . Apartamenti ndodhet ne katin 5 banim te nje objekti 11 katesh i cili eshte pajisur me fasade te ventiluar,xhama tripleks dhe me ashensor . Pallati eshte ndertim i vitit 2022. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Tipare te zones

  • View to Mountain

Prona të ngjashme