Apartament ne shitje 1+1, ne Qender te Tiranes! , Tirana

Per Shitje 198,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1998
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 66 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 198,000 €
  • Cmimi/m2: 3000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1,ne Qender te Tiranes!
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim. Ndertimi ne zonen me te mire ne Tirane, ofron te gjitha facilitetet. E pershtatshme per banim dhe per zyre. Orientimi Jug-Lindje. Ndertimi perfundon ne 2025. Per me shume na kontaktoni ne C.0684073990 ose Email. [email protected]

Prona të ngjashme