Apartament ne shitje ne qender te Tiranes ! , Tirana

Per Shitje 1,450 €

Karakteristikat

 • ID: REA2038
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 128 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,450 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne qender te Tiranes ! Apartamenti eshte kati i 5-te i nje ndertimi me akses direkt me rrugen kryesore , me dy ashensore , me ndricim natyral te shkalleve dhe te korridoreve ! Apartamenti eshte i organizuar nga holli , kater ambjente , dy ballkone dhe nje tualet . Kjo prone eshte nje mundesi shume e mire investimi per shkak te lokacionit dhe cmimit . Apartamenti mund te perdoret per banim si dhe per ambjent per zyra . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Fire station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme