Apartament ne shitje ne Qender ! , Tirana

Shitur 98,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2042
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 61 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 98,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje ne Qender ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte kati i 3-te i nje ndertimi te ri i ndertuar sipas standarteve bashkekohore . Ky Apartament eshte nje mundesi shume e mire investimi per shkak te lpkacionit dhe cmimit . Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje ! Per me teper informacion jnei te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • CountrySide
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme