Ambjent komercial me qera te Squeri 21 ! , Tirana

Per Qira 13 €

Karakteristikat

 • ID: REA2077
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 1000 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 13 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent komercial me qera te Squer 21 ! Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 , eshte kati 2-te me fasade ekspozimi nga rruga e kavajes dhe nga brenda kompleksit . Ambjenti eshte Open Space . Kompleksi Squer 21 eshte nje kompleks i ndertuar sipas standarteve bashkekohore i cili ofron te gjitha facilitetet e nevojshme . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , zyra , klinika mjekesore , estetike etje . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital