Njësi komerciale për shitje/qira, tek rruga e Kavajës Rruga e Kavajes, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2338
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 2102 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 6

Përshkrim

"Jepet me qira/për shitje njësi komerciale 4 kate, buzë rruge.
Njësia komerciale me një sipërfaqe totale Neto prej 1998 m2, organizohet në 3 kate:

Kati -1: Garazhdi me një sipërfaqe prej 690m2, i cili është i organizuar për zyra dhe për post parkimi.
Kati 0: Me një sipërfaqe totale prej 404m2, është i përshtatur për ambient zyrash, ose showroom.
Kati 1 dhe Kati 2 kanë secila një sipërfaqe prej 452m2 neto, të përshtatura mjaft mirë për ambient zyrash.

Njësia komerciale, ka ashensor të dedikuar dhe shkallë të brendshme, të cilat e bëjnë ambientin tepër praktik për biznesin.
Kjo godinë mund të jepet për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, institucione arsimore, kurse, zyra, call center etj.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]"

Prona të ngjashme