Apartament me qera te rruga e Kosovareve , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2100
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te rruga e Kosovareve.
Apartamenti eshte pozicionuar ne rruge kryesore , ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Organizohet ne sallon,kuzhine,dhome gjumi dhe tualet,balkon,
Eshte i orientuar ne menyre te tille qe ka drite, gjate gjithe dites.
Per me teper informacion na kontaktoni jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990