Apartament me qera 2+1, Ish parku i autobusave , Tirana

Per Qira 530 €

Karakteristikat

 • ID: REA2130
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 75 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 530 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet Apartament me qera te Ish parku i autobusave , rruga Ndre Mjeda.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi ,sallon dhe kuzhine.
Gjendet ne katin e 6 me ashensor.
Eshte i mobiluar dhe investuar.
Cmimi i apartamentit :530€
Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni ne 0684073990

Prona të ngjashme

Dhene me qira
Per Qira $ 300 €
 • 0 m2
 • 1
 • 1