Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 2,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2131
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:New
 • Cmimi: 2,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te tre dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firnituar te cilesise premium te cilat e bejne te jete teper komod . Rezidenvca ne te cilen ndodhet Apartamenti ofron siguri dhe standarte te larta jetese. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C;0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital

Prona të ngjashme