Apartament me qera ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Qira 650 €

Karakteristikat

 • ID: REA2205
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 94 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:New
 • Cmimi: 650 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni .Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te markave me prestigjoze ne treg . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar sipas standarteve te larta Europiane e cila te ofron nje jetes te qete dhe me standarte bashkekohore .Vlera e publikuar eshte Neto ne te cilen eshte i perfshire dhe nje post parkimi . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • School

Prona të ngjashme