Shitet super apartament ne Joy Residence , Tirana

Per Shitje 370,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2134
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 124 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 370,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet super apartament ne Joy Residence!
.Ndertim i vitit 2020.
Kati i 1.
Apartamenti organizohet:
Korridor shperndares
2 dhoma gjumi
Tualet/Ballkon
Post parkimi
Ka ndricim natyral gjate gjithe dites,.
Mobilim super cilesor
Gjelberim
Privatesi dhe siguri 24h.
PS. apartamenti eshte i dhene me qera me kontate 2 vjecare.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne 0684073990