Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit. , Tirana

Per Shitje 76,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2135
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 76,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 1+1,tek Rezidenca Kodra e Diellit.
Apartamenti organizohet ne dhome gjume gjumi, sallon, kuzhine , tualet dhe verande!
Apartamenti eshte ne ndertim! Maron ne dhjetor te 2022.
Shitja behet me cmim okazion.
Rezidenca “Kodra e Diellit” është një hapësirë ku rregulli dhe siguria urbane e ndërthurur me estetikën dhe artin, sigurojnë një stil jetese të gjelbër dhe frymëzues.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne 0684073990
Ato i japin bashkëjetesës në rezidencë një koncept të ri për një jetë të këndshme dhe të shëndetshme.

Prona të ngjashme