Shitet apartament tek Kopeshti Zoologjik. , Tirana

Per Shitje 182,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2137
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 151 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 182,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament tek kopeshti Zoologjik.
Organizohet ne dy dhoma gjumi, sallon,kuzhine,tualet,ballkon.
Zona eshte shume e preferuar dhe i ka te gjitha facilitet.
Kati i 5, me ashensor.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990

Prona të ngjashme