SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK , Tirana

Per Shitje 1,700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2776
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 115.89 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,700 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek kopshtit Zoologjik, me nje siperfaqe totale prej 115.89m2.
Prona pozicionohet ne katin e 5 te nje rezidence te re ne ndertim e siper shume prane perfundimit, gjithashtu jepet dhe me nje garazhd me vlere 26000K (extra).

Fasada e jashtme eshte e veshur me gure zbukurues, ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per shkak te aksesueshmerise prane liqenit artificial te Tiranes dhe një ndërtim të cilësisë së larte.
Orientim Veri-Lindor

Organizohet ne:
-1 sallon se bashku me ambientin e gatimit dhe nje ballkon i perbashket.
-2Dhome gjumi
-2 Tualete
-1 ballkone
Dhoma e ndenjes është me hapësirë të konsiderueshme dhe ndriçim natyral, gjithashtu i bashkangjitet edhe një ballkon.
Të dyja dhomat e gjumit kanë një ndriçim të konsiderueshëm natyral.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme