JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA , Tirana

Per Qira 500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2144
  • Lloji i Prones: Multipurpose space
  • Sipërfaqja:: 36 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: 500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet ambient komercial me qira ne afersi te kryqezimit Brryl.
Lokacion shume i mire per biznes dhe ambienti mund te perdoret per zyre, dyqane etj. gjithashtu dispozicion dhe 1 tualet .
Mos nguroni te na kontaktoni ne 0676208074 Email : [email protected]