Shitet apartament tek Bulevardi Ri. , Tirana

Per Shitje 152,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2146
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 117 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 152,100 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka nje siperfaqe 117m2.Kati i 4.
Hapsire te bollshme per 2 dhoma gjumi, kuzhine, sallon, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Pallati eshte ne faze ndertimi dhe godina perfundon ne fund te 2023.
Ka nje planimteri te rregullt dhe me mjaft hapsire.
Per nje planimetri te prones ose detaje te tjera ju lutem na kontaktoni ne 0684073990 ose ne [email protected].

Prona të ngjashme