Apartament ne shitje 2+1 ne Don Bosko. rruga Don Bosko, Tirana

Per Shitje 105,520 €

Karakteristikat

  • ID: REA2156
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 105.52 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 105,520 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 ne Don Bosko.Apartamenti ka siperfaqe totale 105.52 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale.Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme