Shitet Apartamente 2+1 te Kopshti Botanik Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje 121,210 €

Karakteristikat

  • ID: REA2161
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 105.5 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 121,210 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 me hapsire 105.4m2 Rezidenca Botaniku,i pozicionuar te Kopshti Botanik ne nje super pamje nga kopshti Botanike dhe i rrethuar i gjith kompleksi me gjelberim,ndertimi dhe cilsia e karakterizojne Rezidencen. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C. 0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme