Apartamente 2+1 me qira Bulevardi Bajram Curri Marteniteti I Ri, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2163
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 130 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamente me qira ne zonen e Martenitetit te Ri apartamenti ndodhe prane rruges kryesore,apartamenti ka orientim Jug-Lindje me ndricim natyrale gjate dites,i mobiluar shume kendshem dhe me fines,pallati disponon dy ashensor dhe locatin te mir per dalje ne unaze dhe levizje ne gjith qytetin,apartamenti eshte i orgnizuar ne nje holl te madhe pritje sebashku me kuzhine,ne dy dhoma gjumi,dhe dy tualete eshte apartamente i mjaftueshem per nje familje me hapsira te bollshme.Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones