SHITET APARTAMENT 1+1, SAN PIETRO Rruga Shen Antonio, Durrës

Per Shitje 131,200 €

Karakteristikat

  • ID: REA2167
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 82 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 131,200 €
  • Cmimi/m2: 1600€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga rezidencat më elitare të zonës, i gjendur shumë pranë detit dhe në mes të gjelbërimit.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 82m2 dhe karakterizohet nga një arkitekturë tepër inovative, ballkon të madh dhe hapësirë të bollshme.
Dizajn bashkëkohor ndërthurur me elemente Mesdhetare, në vendpushimin e parë luksoz të këtij lloji në Shqipëri.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • View to Sea

Prona të ngjashme