Shitet apartament 1+1, tek Turquoise Marina DURRES, Durrës

Per Shitje 1,900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2432
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne kompleksin Turquoise Marina, ne nje nga komplekset me te bukura ne bregdetin e Shqiperise.

Apartamenti eshte me nje siperfaqe 69.9 m2 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambient ndenje, se bashku me kuzhinen.
Apartamenti eshte i mire organizuar dhe i shfrytezueshem ne cdo hapesire te saj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme