SHITET APARTAMENT 3+1, LIQENI I THATË , Tirana

Per Shitje 342,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2171
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 214 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 342,400 €
  • Cmimi/m2: 1600€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti gjendet në katin e parë dhe organizohet në një sipërfaqe prej 214m2 së bashku me oborrin i cili mund të shfrytëzohet mjaft mirë si një verandë.
Apartamenti është mjaft i bollshëm dhe në gjendje shumë të mirë.
Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]