Shitet apartament 3+1 në Qendër të Tiranës , Tirana

Shitur 254,940 €

Karakteristikat

 • ID: REA2176
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 121 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Under Construction
 • Cmimi: 254,940 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 121.4m2, dhe organizohet në 3 dhoma gjumi, 1 dhomë pritje së bashku me kuzhinën dhe 2 tualete. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimi, me orientim Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të aksesueshme të kryeqytetit dhe është një mundësi e mirë investimi. Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area

Prona të ngjashme