Apartament me qera te Square 21 ! , Tirana

Dhene me qira 1,300 €

Karakteristikat

 • ID: REA2181
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 150 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,300 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 150 m2 , eshte i organizuar ne tre ambjente , dy tualete dhe dy ballkone .Apartamenti eshte pjese e kompleksit i cili ofron siguri dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Ambjenti jepet me qira per qellime biznesi si ambjent per zyra , klinike mjekesore , si dhe tipologji te ndryshme biznesi . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme