Apartament me qera ne afersi te kompleksit Deliorgjit ! , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA2188
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 200 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Korridori ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit dhe tualetet . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura te markave me cilesore ne treg , i projektuar me arkitekt . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore me siguri 24hr dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme