SHITET AMBIENT KOMERCIAL, RRUGA IRFAN TOMINI Rruga Irfan Tomini, Tirana

Per Shitje 292,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2192
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 292,100 €
  • Cmimi/m2: 2300€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Ambienti gjendet në katin 0 të një pallati ekzistues,
buzë rruge dhe organizohet në:

127m2 sipërfaqe;
3 Tualete;
3,5 m lartësi;
Ideal per investim pasi aktualisht është i ndarë në 3
ambiente të lëna me qira.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në:
0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • School