SHITET AMBIENT KOMERCIAL, BULEVARDI BAJRAM CURRI , Tirana

Per Shitje 4,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA2193
  • Lloji i Prones: Shop
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 4,800 €
  • Cmimi/m2: 4800€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet ambient komercial në Bulevardin Bajram Curri përballe Gjykatës së shkallës së parë, buzë rruge.
Lokacion shumë i mirë për biznes dhe ambienti mund të përdoret për zyrë, dyqane etj.
Momentalisht është i dhënë me qira.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Tipare te zones

  • School
  • View to River

Prona të ngjashme