SHITET APARTAMENT 1+1, TEK "CASA ITALIA" Rruga 29 Nentori, Tirana

Per Shitje 900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2219
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 59.9 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 900 €
  • Cmimi/m2: 900€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ka një siërfaqe totale prej 59.9 m2 dhe gjendet në katin e 1-rë të banimit të një prej komplekseve më të reja të zonës.
Sipërfaqja e apartamentit organizohet në:

-1 dhomë gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me kuzhinën;
-1 tualet;
-1 ballkon.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center