Jepet me qira apartament 3+1+2, tek Bulevardi Zogu I-rë Prane Universitetit te Shkencave te Natyres, Tirana

Per Qira 550 €

Karakteristikat

 • ID: REA2232
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 97 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 550 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në bulevardin Zogu I-rë, pranë Universitetit të Shkencave të Natyrës, në një nga zonat më të aksesueshme të Tiranës.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 97 m2 Neto dhe organizohet në:
-3 Dhoma Gjumi;
-2 Tualete;
-1 Ballkon;
-1 Dhomë Ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-1 Korridor shpërndarës

Pallati ku ndodhet apartamenti është një ndërtesë me ashensor.
Apartamenti jepet plotësisht i mobiluar dhe ka ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Tipare te zones

 • City Center
 • Hospital
 • Public Library
 • School