Apartament 1+1 në shitje, pranë TEG ! , Tirana

Per Shitje 185,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2234
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 78 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 185,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe 78.46 m2 , eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. Me pas korridori ben shperndarjen te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte i investuar me firnitura cilesore te cilat krijojne ambjent komod . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence banimi e ndertuar me standarte te larta , e konceptuar per te ofruar jetese te sigurt duke plotesuar standartet e ndertimeve Europiane . Apartamenti eshte i dhene me qera . Ky apartament eshte nje oportunitet i mire investimi.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

  • Shopping Center
  • Hospital