Apartament 2+1 ne shitje, ne afersi te TEG ! , Tirana

Per Shitje 210,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA2235
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 210,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje ne afersi te TEG ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje rezidence e cila eshte e ndertuar me standarte te larta Europiane i konceptuar per te ofruar jetese te sigurt dhe cilesore . Apartamenti eshte kati i 3-te , ka orientim Jug-Perendim

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • School
 • View to Mountain