SHITET AMBIENT KOMERCIAL, SHESHI WILLSON Sheshi Willson, Tirana

Per Shitje 2,360 €

Karakteristikat

 • ID: REA2258
 • Lloji i Prones: Shop
 • Sipërfaqja:: 225 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,360 €
 • Cmimi/m2: 2360€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet ambient komercial tek Sheshi Willson, me një sipërfaqe prej 224.5 m2. Ambienti ndodhet në katin -1, "Open Space" buzë rruge, në një nga zonat më me qarkullim në Tiranë.
Ambienti disponon planimetri dhe dokumentacion të rregullt.
Aktualisht ambienti është i dhënë me qira afatgjatë për një biznes serioz.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • School