SHITET APARTAMENT 2+1, YZBERISHT Rruga Joklin Persi, Tirana

Per Shitje 950 €

Karakteristikat

  • ID: REA2261
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 117 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 950 €
  • Cmimi/m2: 950€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, në Yzberisht. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 116.5 m2 dhe organizohet në:

-2 Dhoma Gjumi;
-1 Dhomë Ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 Tualete.

Apartamenti gjendet në katin e parë të banimit të një godine të ndërtuar me standarte të larta cilësie dhe sigurie, dhe ka një orientim Veri-Lindje.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected].

Prona të ngjashme