Shitet apartament 2+1 te Bulevardi Migjeni Bulevardi Migjeni, Tirana

Per Shitje 119,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2297
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 119,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartamenti me sipërfaqe totale 127 m2 i cili organizohet në 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon ndenje së bashku me kuzhinën.
Apartamenti ndodhet në katin e 6-të të banimit të një pallati të ri me ashensor.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Vendodhja e apartamentit është në Bulevardin Migjeni , në një nga zonat më të kërkuara .

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme