Ambjent komercial me qera ne afersi te bllokut ! , Tirana

Dhene me qira 2,900 €

Karakteristikat

 • ID: REA2268
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 225 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 2,900 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjent komercial me qera ne afersi te bllokut ! Ambjenti ka siperfaqe 225 m2 eshte open space . Ambjenti eshte kati 0 i nje qendre biznesi e cila eshte e pozicionuar ne rruge kryesore . Qendra eshte e ndertuar me standarte bashkekohore , ofron ambjente zyra dhe sherbimi me qera . Ambjenti eshte mundesi shume e mire per te zhvilluar biznese sherbimi sepse eshte kati 0 . Vlera e publikuar perfshin dhe taxen. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Public Library
 • School

Prona të ngjashme