JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1, RRUGA E KOSOVARËVE Rruga e Kosovareve, Tirana

Per Qira 1,150 €

Karakteristikat

  • ID: REA2276
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127.65 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,150 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti, i cili jepet me qira në Rrugën e Kosovarëve, organizohet në një sipërfaqe pre 127.65 m2 në 2 dhoma gjumi, 1 dhomë ndenjeje së bashku me këndin e gatimit, koridor dhe 1 tualet.
Shtëpia ofrohet e mobiluar me rifinitura bashkekohore dhe të rehatshme.

Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati të ri shumë cilësor, në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, shumë pranë gjelbërimit dhe ajrit të pastër që ofron Parku Kombëtar i Liqenit.
Pallati ofron gjithashtu administrim dhe ashensor.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]