ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E KOSOVAREVE , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2717
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 115 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambjente per zyre tek rruga e Kosovareve , me siperfaqe 115m2.

Ambjenti eshte pjese e nje ndertese te re te shume kerkuar, eshte e ndare ne 4 dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem, prona pozicionohet ne katin 1-re .
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe me qarkullim te larte.

Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: zyre arkitekture , laborator , studio ligjore etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme